• Meble ogrodowe

Masz balkon lub taras? Prawdziwy z Ciebie szczęściarz! Nie ma w końcu lepszego sposobu na spędzenie letniego wieczoru, niż relaks na świeżym powietrzu z dobrą książką lub przy miłym towarzystwie. Aby móc cieszyć się słońcem i ciepłym wiatrem, warto zapewnić sobie najwyższy stopień komfortu. Zapraszamy więc do zapoznania z naszą ofertą zestawów mebli balkonowych i tarasowych z technorattanu!

  • Parametry

Pozwól sobie na odrobinę relaksu!

Technorattan to nowoczesny materiał, po który często sięga się przy produkcji zestawów mebli balkonowych oraz tarasowych. Produkuje się go ze wzmocnionego włókna polietylenowego. Współczesne metody obróbki sprawiają, że technorattan do złudzenia przypomina naturalny rotang. Materiał ten jest też odporny na promieniowanie UV, dlatego świetnie nadaje się do tworzenia zestawów mebli balkonowych.

Meble technorattanowe na taras to przede wszystkim krzesła i fotele. Siedziska wyłożone miękkimi poduszkami zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnego wylegiwania się na słońcu. Sklep internetowy DecoreHome oferuje również komplet mebli balkonowych idealnych do spędzania czasu ze znajomymi. Sięgnij po zestaw barowy z wysokimi krzesełkami i wąskim blatem, na którym bez problemu zmieszczą się kufle piwa oraz talerze z przekąskami.

Meble na taras i balkon z technorattanu mają niepowtarzalny urok, kojarzący się z tropikalnymi wyspami i słonecznymi Hawajami. Poczuj się jak na wakacjach! Sprawdź naszą ofertę i sięgnij po wysokiej jakości meble tarasowe i balkonowe z technorattanu.