• Kategorie
  • Szukaj
  • Obrusy serwetki i bieżniki

Dzieci, zwierzęta domowe, wrodzona niezgrabność - każdy, kto posiada chociaż jedną z tych rzeczy, wie, jak łatwo o rozlanie soku bądź zupy. Wypadki jednak mają to do siebie, że zdarzają się wtedy, kiedy nie powinny… na przykład wtedy, gdy na stole kilka minut wcześniej rozłożyłeś elegancki, biały obrus. Co zrobić, aby rodzinne obiady mijały bez palpitacji, gdy któryś z domowników zbyt zamaszyście odłoży szklankę z sokiem? Odpowiedź jest prosta - sięgnąć po obrus plamoodporny!

Obrusy plamoodporne - niezawodne podczas wystawnych obiadów

Obrusy plamoodporne są pokryte specjalną, syntetyczną powłoką. To właśnie dzięki niej ciecz lub olej nie penetruje włókien narzuty. Obrus plamoodporny nie odbarwia się nawet wtedy, gdy zostanie pobrudzony winem, sokiem pomidorowym, buraczkami lub kapiącym olejem. Gdy tylko zauważysz plamę, wystarczy przetrzeć ją serwetką lub ręcznikiem papierowym! A co, jeżeli na materiał spadnie odrobina roztopionego sera, gęstego sosu lub innego smakołyku, który ma tendencję do zastygania po wychłodzeniu? Wystarczy odczekać, aż plama całkowicie wyschnie, a potem przetrzeć ją szorstką stroną gąbki!

Sklep internetowy DecoreHome.pl oferuje szeroki wybór obrusów plamoodpornych. Znajdziesz tutaj coś zarówno do codziennych, rodzinnych obiadów, jak i do wystawnych kolacji z gośćmi. Biały obrus plamoodporny powinien znaleźć się w każdym domu! Nigdy w końcu nie wiadomo, kiedy spodziewać się kapiącego z misy sosu lub przewróconej filiżanki herbaty. Szukasz czegoś mniej oficjalnego? Obrus plamoodporny w kolorze szarym to idealny wybór do posiłków spożywanych w domowym zaciszu z najbliższą rodziną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Gwarantujemy, że znajdziesz u nas idealny szary, biały lub inny obrus plamoodporny w świetnej cenie.