• Kategorie
  • Szukaj
  • POŚCIEL TANIA

Pościel to element wyposażenia, który musi się znaleźć w każdym domu. Chyba nikt nie wyobraża sobie sypialni bez pościeli... Na rynku obecnie można kupić pościel w najróżniejszych wzorach i kolorach. Można kupić pościele znanych projektantów, ale też autorskie produkcje kreatywnych grafików. Pościele z bardzo wysokogatunkowej bawełny, perkalu czy satyny, albo budżetowe, ale równie piękne bawełniane, czy z bawełny satynowej.

W naszym sklepie chcemy wyjść na przeciw każdemu klientowi, bez względu na zasobność portfela. Rozumiemy potrzebę posiadania w swojej sypialni podstawowych produktów takich jak pościel, koce, narzuty. Dlatego wprowadziliśmy do sprzedaży pościel równie piękną jak te wysokogatunkowe, ale w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Pościel wykonana z bawełny lub bawełny satynowej w gramaturze od 60-85g. Jest cieńsza od wysokiej jakości bawełny stosowanej do produkcji pościeli ekskluzywnej i luksusowej, ale równie dobrze spełnia swoje zadanie. A co najważniejsze - jest tania!

Dostępne pościele w przeróżne wzory i kolory, z motywami roślinnymi, boho, etnicznymi, czy folkowymi.  Dzięki naszym pościelom, twoja sypialnia stanie się kolorowa i przytulna.