• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręcznik 50x90 cm

Z ręcznikami jest jak ze sztućcami i gumkami do włosów - nigdy nie ma ich za dużo. Nie powinniśmy również zapominać o higienie. Posiadanie jednego ręcznika do wielu czynności jest niebezpieczne dla naszego organizmu, dlatego warto mieć osobny egzemplarz do wycierania ciała, rąk i włosów. Poszukujesz modelu, który nie zajmuje dużo miejsca w szafie, ale też nie jest przesadnie mały? Sprawdź naszą ofertę ręczników 50x90!

Ręczniki 50x90 - nie za duże, nie za małe

Ręczniki o wymiarach 50x90 zalicza się do tych toaletowych, czyli przeznaczonych do wycierania twarzy oraz dłoni. Są one jednak na tyle duże, że mogą mieć znacznie więcej zastosowań. Ręczniki 50x90 idealnie nadają się do osuszania włosów po ich myciu. Oferujemy modele wykonane z naturalnej bawełny, które są bardzo delikatne i miękkie. Bawełniane ręczniki 50x90 nie uszkadzają delikatnych łusek, dzięki czemu po osuszeniu włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. Ten wymiar świetnie sprawdzi się również przy kąpieli małych dzieci. Oferujemy również bambusowe ręczniki 50x90, które skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Można zabierać je ze sobą na siłownię, aby wytrzeć się po treningowym wysiłku.

Ręcznik 50x90 ma także trochę mniej praktyczne, ale za to bardzo efektowne zastosowanie. Sięgnij po modele pasujące do wystroju Twojej łazienki i złóż je w elegancką kostkę. Uzyskasz w ten sposób elegancką, stylową dekorację. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego DecoreHome! Znajdziesz u nas ręczniki 50x90, które z pewnością odmienią Twoją łazienkę.