• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki bawełniane

Dobrej jakości ręczniki bawełniane kąpielowe powinny znaleźć się w każdej łazience. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - nawet szybkie wytarcie rąk po ich umyciu jest niezwykle przyjemne i kojące, gdy używa się ręczników bawełnianych. Po ten materiał powinni sięgnąć przede wszystkim alergicy i osoby zmagające się z chorobami skóry. Bawełna powinna jednak zagościć w łazience każdego miłośnika produktów naturalnych i nieszkodliwych dla środowiska.

Ręcznik Bawełna 100% Zefir Czerwień 50x90
Produkt niedostępny
Ręcznik D HOTEL GŁADKI 70x140
Ręcznik D HOTEL GŁADKI 70x140
Produkt niedostępny

Ręcznik 100% bawełna - 100% delikatności

Dostępne w naszym sklepie internetowym ręczniki bawełniane kąpielowe są delikatne i bardzo przyjemne w dotyku. Oferujemy modele, które zachwycają swoimi minimalistycznymi, efektownymi designami. Znajdziesz u nas ręczniki bawełniane w klasycznych, uniwersalnych barwach, a także w nieco bardziej szalonych kolorach. Tego typu modele pięknie prezentują się nie tylko na wieszakach, ale też złożone na blacie łazienkowym.

Znajdziesz u nas także ręczniki bawełniane kąpielowe typu frotté. Wyróżniają się one wyjątkową chłonnością, dzięki czemu idealnie nadają się do osuszania ciała po kąpieli. Ręcznik 100% bawełny frotté jest miękki i puszysty - można nim wycierać nawet podrażnioną po myciu twarz.

Sklep internetowy DecoreHome oferuje również zestawy ręczników bawełnianych, zapakowane w dekoracyjne, ekologiczne kartony. Jest to świetny pomysł na prezent dla młodej pary lub na rocznicę ślubu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą ręczników bawełnianych kąpielowych! Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj coś, co umili Ci relaks po długiej kąpieli.