• Kategorie
  • Szukaj
  • Ręczniki plażowe

Wypad nad morze to najczęstszy wybór Polaków, gdy mowa o spędzaniu wakacji. Nie ma w końcu niczego przyjemniejszego od wylegiwania się na plaży w lipcowym słońcu. Aby móc jednak cieszyć się w pełni urokami morza, warto sięgnąć po odpowiednie ręczniki plażowe, które nie tylko wchłoną słoną wodę, ale też pozwolą swobodnie relaksować się na rozgrzanym piasku!

Ręczniki plażowe w DecoreHome - nad morze i nie tylko

Ręczniki plażowe dostępne w sklepie internetowym DecoreHome są dostępne w różnych, radosnych wzorach. Przypadną one do gustu zarówno młodszym, jak i starszym plażowiczom. Nasze ręczniki plażowe nadają się idealnie zarówno do wytarcia skóry po kąpieli w morzu, jak i do wylegiwania się na piasku. Oferujemy klasyczne modele prostokątne, jak i okrągłe, które świetnie sprawdzą się w przypadku większej grupy.

Nasze ręczniki plażowe zostały wykonane z wysokiej jakości poliestru. Jest to materiał syntetyczny, który nie wchłania wody. Dzięki niemu nie przemakają i nie zwiększają swojej wagi. Możesz wycierać się nimi do woli nawet przez cały dzień spędzony na plaży! A co, jeżeli nad morze Ci nie po drodze? Nasze ręczniki plażowe możesz zabrać również na basen. Osoby o wrażliwej skórze często narzekają na podrażnienia skóry przez chlor, którego duże stężenie można znaleźć właśnie w wodzie basenowej. Ręczniki plażowe dostępne w DecoreHome są delikatne i miękkie, dzięki czemu osuszenie się po treningu staje się prawdziwą przyjemnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!