• Kategorie
  • Szukaj
  • Wycieraczki do obuwia

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale także domów, w których mieszkają. Pierwszym elementem wystroju, jaki widzą Twoi goście, jest... wycieraczka do butów. Wybierając jej wzór, możesz nakreślić bez żadnych słów, co czeka ich w środku. Może elegancki, skandynawski apartament? A może przytulne mieszkanie w stylu boho? Zadbaj o odpowiednią wizytówkę swojego domu i wybierz wycieraczkę przed drzwi, która powie o nim wszystko!

Home, sweet home, czyli wycieraczki do domu

Co proponujemy? Między innymi szeroki wybór najciekawszych wycieraczek pod drzwi. Cechują się różnorodnymi kształtami oraz wykorzystanym do produkcji materiałem. Niezależnie od tego, czy szukasz wycieraczki do butów kokosowej, PVC czy tekstylnej - u nas wybierzesz najodpowiedniejszy wariant! A może chcesz, aby już stojąc przy drzwiach wszyscy goście zostali odpowiednio powitani? Żaden problem! Proponujemy w tym celu wycieraczki przed drzwi wejściowe z napisem „dzień dobry”, „welcome” lub „happy home”. Dzięki temu każdy, kto przyjdzie, będzie wiedział, że jest mile widziany. W poniższej kategorii znajdziecie najciekawsze wycieraczki na buty - zachęcamy do sprawdzenia oferty!

Wycieraczki wejściowe, które oddają klimat domu

Sklep internetowy DecoreHome oferuje szeroki wybór wycieraczek do domu z różnymi ciekawymi nadrukami. Znajdziesz u nas klasyczne, minimalistyczne modele bez żadnych napisów, a także te z hasłami zachęcającymi do odwiedzin. Pokaż swoją miłość do kotów, kawy lub whisky poprzez wycieraczkę na buty z zabawnym tekstem i grafiką!

Szczególną popularnością w naszym sklepie cieszą się modele wykonane z włókna kokosowego. Idealnie dopasowują się do mieszkań w stylu boho. Wycieraczka kokosowa to rozwiązanie nie tylko bardzo estetyczne, ale też ekologiczne. Jest też niezwykle chłonna i odporna na ugniatanie, dzięki czemu może być użytkowana nawet przez wiele lat, a nadruk pozostaje tak samo widoczny. Gdy używasz jednej wycieraczki na buty przez długi czas, zaoszczędzasz środowisku niepotrzebnych odpadów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieraczek wejściowych. Różnorodność wzorów, rozmiarów oraz materiałów to gwarancja, że w DecoreHome znajdziesz coś idealnego dla siebie. Zachwyć swoich gości jeszcze zanim przekroczą progi Twojego domu! 

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny