• Wycieraczki do obuwia

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Dotyczy to nie tylko ludzi, ale także domów, w których mieszkają. Pierwszym elementem wystroju, jaki widzą Twoi goście, jest… wycieraczka do butów. Wybierając jej wzór, możesz nakreślić bez żadnych słów, co czeka ich w środku. Może elegancki, skandynawski apartament? A może przytulne mieszkanie w stylu boho? Zadbaj o odpowiednią wizytówkę swojego domu i wybierz wycieraczkę przed drzwi, która powie o nim wszystko!

  • Parametry

Wycieraczki wejściowe, które oddają klimat domu

Sklep internetowy DecoreHome oferuje szeroki wybór wycieraczek do domu z różnymi ciekawymi nadrukami. Znajdziesz u nas klasyczne, minimalistyczne modele bez żadnych napisów, a także te z hasłami zachęcającymi do odwiedzin. Pokaż swoją miłość do kotów, kawy lub whisky poprzez wycieraczkę na buty z zabawnym tekstem i grafiką!

Szczególną popularnością w naszym sklepie cieszą się modele wykonane z włókna kokosowego. Idealnie dopasowują się do mieszkań w stylu boho. Wycieraczka kokosowa to rozwiązanie nie tylko bardzo estetyczne, ale też ekologiczne. Jest też niezwykle chłonna i odporna na ugniatanie, dzięki czemu może być użytkowana nawet przez wiele lat, a nadruk pozostaje tak samo widoczny. Gdy używasz jednej wycieraczki na buty przez długi czas, zaoszczędzasz środowisku niepotrzebnych odpadów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieraczek wejściowych. Różnorodność wzorów, rozmiarów oraz materiałów to gwarancja, że w DecoreHome znajdziesz coś idealnego dla siebie. Zachwyć swoich gości jeszcze zanim przekroczą progi Twojego domu!