• Kategorie
  • Szukaj
  • Zastawa stołowa

Dla niektórych kawa jest niezbędnym paliwem, dla innych zaś prawdziwym rarytasem, którym lubią rozkoszować się po pracy. Niezależnie od podejścia, jedno łączy wszystkich kawoszy - niechęć do zimnej kawy. I nie mowa tutaj o bardzo popularnej ostatnio cold brew! Wystudzona, zimna kawa kojarzy się z zabieganymi dniami w pracy, gdy obowiązki tak nas przytłaczają, że nie mamy czasu cieszyć się gorącym napojem. Zazwyczaj kubek ląduje w mikrofalówce, gdzie podgrzewa się ponownie do tego stopnia, że nie można go dotknąć. Szklanki termiczne do kawy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią cieszyć się gorącymi napojami przez długi czas!

Nie każdy jednak lubi zaparzyć sobie klasyczną, czarną Americano, stawiając na coś bardziej ekskluzywnego, na przykład Cappuccino lub Latte. W drugim przypadku konieczne okażą się szklanki do kawy Latte z podwójnym dnem. Można je wypełnić spienionym mlekiem i dodać espresso, a tym samym wytworzyć charakterystyczne dla tego rodzaju napoju warstwy. Martwisz się, że Twoja kawa szybko wystygnie albo - w przypadku Ice Coffee - nabierze temperatury? W naszej ofercie możesz też zaopatrzyć się w szklanki termiczne do kawy Latte oraz wielu innych wariacji tego czarnego napoju. Dzięki temu każdy kawosz będzie w pełni zadowolony!

Szklanki do kawy z podwójnym dnem - ciepły napój nawet po godzinie

Szklanki termiczne do kawy posiadają dwie ścianki. Utrudnia to ucieczkę temperatury ze świeżo zaparzonego napoju, dzięki czemu pozostaje on ciepły nawet po upływie godziny. Szklanki termiczne do kawy występują w różnych kształtach - w naszym sklepie największym zainteresowaniem cieszy się wariant do latte. Są to wysokie, smukłe naczynia, idealne do niewielkiej porcji espresso z aksamitnym, spienionym mlekiem. Ogromną zaletą szklanek do kawy i latte z podwójnym dnem jest ich wytrzymałość. Wzmocniona konstrukcja sprawia, że naczynie znacznie trudniej jest zbić. Szklanki termiczne do kawy powinny więc znaleźć się w każdym domu, w którym często rozrabiają dzieci lub zwierzęta domowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem! Oferujemy szklanki termiczne do kawy i latte z podwójnym dnem, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się ciepłym napojem znacznie dłużej